Головна > Новини > Як Front-end розробнику почати працювати на фрілансі?

Як Front-end розробнику почати працювати на фрілансі?

Для front-end розробника є багато варіантів для старту по закінченню навчання. Дехто одразу знає, де працюватиме, дехто шукає офісний варіант (іноді навіть одразу з перспективою релокації за кордон з часом), а найсміливіші обирають фріланс. Чому найсміливіші? Про це – нижче.

Для початківців у будь-якій кар'єрі є величезний і ненависний камінь. Це - досвід роботи, або, у випадку фронтендера, портфоліо розробника. Це список ваших робіт, досягнень, приклади успішних проектів, - те, що ви можете показати новому замовнику у процесі переговорів про співпрацю. І портфоліо – хіба не найважливіше для програміста, вищими від нього будуть мабуть тільки рекомендації. Але рекомендації у світі онлайн-замовлень – то рідке явище.

   

Як «назбирати» портфоліо фронт-енд розробнику, який хоче працювати на фрілансі? Починати з малого. Реєстрація на фріланс-біржі, виконання простих дрібних замовлень – правок, налаштувань шаблонів сайтів тощо. Від найменшого потроху переходити до складніших завдань, навіть якщо від самого початку вмієте більше (а ви ж вмієте, адже старанно навчались, чи не так?). Так назбирується мінімальне портфоліо – звичайно ж, якщо працювати регулярно і дисципліновано, про це також трохи нижче.

Протягом курсу веб-розробки студенти IT-академії Logos у Львові виконують свої перші проекти - це і може стати початком чудового портфоліо для майбутнього спеціаліста або доповнити вже наявне портфоліо.

   

Мільйон статей можна нагуглити про дисципліну для фрілансу. Ми скажемо коротко – не всі фрілансери працюють на лазурному узбережжі, не всі фрілансери мають доларові депозити в закордонних банках. Хоча не це зараз і показник щастя для більшості з покоління Z. Фріланс – непросте випробування для професіонала з будь-якої сфери. Front-end розробник має постійно прокачувати свою скіли, берегти бекапи, хороших замовників і моральну рівновагу. Оплата погодинно чи фіксовано, відсотки і наявність передоплати за роботу, письмові угоди з замовниками – все це кожен вирішує зі свого досвіду.

Врівноваженість, терпіння і постійна робота над собою – це такі прості і складні частинки успіху водночас. Ми сказали так багато про роботу, тепер скажемо трохи про навчання. Навіть якщо наразі ви нічогісінько не знаєте про код і не відрізняєте фронтенд від бекенду, ми навчимо всьому. Курси в IT-академії Logos дають не просто освіту і знання - це практичні навички, спілкування з досвідченими викладачами, а нерідко і працевлаштування. Інвестиція в освіту - це завжди інвестиція в майбутнє, а курси програмування – найкращий старт у цьому.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv