Фріланс-платформи
для програмістів

Якщо тобі не подобається підкорятись офісному режиму, ти хочеш сам розпоряджатись своїм часом і жити без будильників та понеділків, тоді формат фрілансу саме для тебе.
Сьогодні ми розкажемо про найпопулярніші сервіси для пошуку роботи для тих, хто хоче працювати на фрілансі.
Хочеш стати Front-end розробником?
1. Upwork
Одна із найбільших американських фріланс-площадок, де можна знайти роботу або виконавця. Щомісяця тут з'являється більше 3 млн пропозиції роботи. Сервіс англомовний, оплата в валюті. Кількість та різноманітність проектів настільки велика, що не знайти роботу може хіба лінивий. Комісія сайту становить 5-20%. В середньому оплата за годину - 23$.

Якщо ви початківець і ще не маєте готових проектів, щоб наповнити свій профіль, на Upwork є чудова можливість пройти онлайн-тест за своїм напрямом чи спеціальністю. Результати будуть відображатись у вашому профілі і це буде першою рекомендацію про вас для роботодавців. На Upwork немає ніяких торгів на замовлення чи преміум статусів, які можна купити. Відповідно замовник оцінює лише реальні навики та вміння фрілансерів. Для цього є спеціальний показник успішності - Job Success.

На Upwork є можливість зберігати замовників у «Вибране», є підтримка для фрілансерів-початківців Rising Talent, а також є особливий статус для успішних фрілансерів Top Rated.

2. Freelancer
Ще один сервіс для «вільного плавання» - Freelancer - міжнародний портал для фрілансерів та роботодавців. Інтерфейс російськомовний, оплата здійснюється в валюті. Важливу роль відіграють відгуки роботавців, рейтинг і статистика профілю. Така інформація формується в процесі роботи, а тому її важко підробити.

Спершу сюди потрібно вкласти деякі кошти: купити певний тарифний план акаунта. Є кілька варіантів: для оформлення, редагування і налаштування профіля, для підняття і просування в аукціоні, або ж для виділення своєї заявки. Ще є можливість платного розміщення в каталог та участь у конкурсах. Тобто, ви можете купляти собі рейтинг. Без вливання коштів, дуже важко взагалі почати працювати на Freelancer.
3. TopTal
Це закритий сервіс для розробників програмного забезпечення та веб-дизайнерів. Більше мільйона проектів в рік, комісія 500$, середні ставки більші, аніж на будь-якому іншому фріланс-порталі. Підходить лише для тих, хто вільно володіє розмовною англійською та має достатньо знань і досвіду в програмуванні.

На TopTal безкоштовна реєстрація, але потрібно пройти відбір: скайп-співбесіду на рівень англійської, онлайн кодинг, технічне завдання та тестовий проект. За результатами відбору оформляється контракт і визначається ваша ставка - вартість вашої робочої години. Відповідно не потрібно конкурувати з іншими фрілансерами за проекти, вам роботу буде надавати сайт і оплачувати також. Фактично, фрілансери на TopTal є найманими віддаленими працівниками порталу. Якщо ви провалили будь-який з етапів, можна пройти повторну реєстрацію, але не раніше, ніж через 2 місяці.

Отож, ми розглянули плюси і мінуси найбільших бірж для фрілансерів. Спробувати свої сили варто у кожному і можливо саме для вас формат фрілансу стане основним видом заробітку.

А щоб отримати необхідні знання та навички для самостійної роботи, реєструйтесь на курси програмування та веб-розробки в ІТ-академії LOGOS. На комплексних курсах ми допоможемо вам стати професіоналами всього за півроку!

Забронюй місце в групі та отримай вступні уроки безкоштовно!

Для того, щоб отримати актуальну інформацію про умови навчання, ціни і т.д., залиши заявку. Найближчим часом з тобою зв'яжеться наш менеджер, щоб відповісти на запитання.
Сформуємо цілі
Визначимо рівень знань
Розповімо про навчальну платформу