Головна > Новини > 5 найважливіших скілів для майбутнього ітшника

5 найважливіших скілів для майбутнього ітшника

Якщо просто сказати, що галузь інформаційних технологій в Україні розвивається дуже швидко, то це не сказати нічого.

Лише у Львові більше
200 ІТ-компаній.

Кожен 15 працюючий спеціаліст
задіяний у сфері ІТ.

Кожен 5 ще зі школи мріє
стати програмістом.

І це не дивно, адже відомо, що заробітна плата ІТ-спеціаліста на порядок вища, ніж в інших галузях. Та разом з тим, попит на іт-кадрів не зменшується, а навпаки постійно зростає. Щоправда, й вимоги до кандидатів також вищі, аніж скажімо ще 5 років тому.

Та попри все, щоб потрапити у світ ІТ не обов’язково мати вищу освіту за спеціальністю прикладна математика чи інші комп’ютерні науки. Зараз, практично з будь-якої професії, можна перекваліфікуватись на спеціалізованих курсах. Та все ж певні «стартові» навички необхідно мати.

Отож, якщо ви дійсно вирішили, що хочете працювати в ІТ, то починайте тренувати 5 базових скілів:

  1. Знання англійської мови – І це навіть не так вимога роботодавців, як життєва необхідність програміста. Знання мови потрібне не лише, щоб спілкуватись з замовниками чи гуглити інформацію. На практиці програмістам доводиться дуже багато читати технічної документації на англійській. І робити, зазвичай, це потрібно швидко. Тому існує таке поняття як іт-англійська. Окрім того, від рівня володіння іноземною мовою напряму залежить і зарплата майбутнього програміста.
  2. Бажання вчитись. Постійно вчитись. І робити це з дитячою цікавістю та допитливістю - Щоб влаштуватись на роботу вам доведеться опанування хоча б один з напрямів програмування. Але щоб втриматись та зростати професійно вам доведеться вчитись постійно. І дуже важливо не зупинятись на досягнутому.
  3. Здоровий перфекціонізм – це одна із найважливіших вроджених рис, які повинні бути в іт-спеціаліста, особливо тестувальника. Адже саме прагматичний підхід до розв’язання завдань, вміння доводити до кінця розпочату справу є шляхом до успіху та кар’єрного зростання.
  4. Любити шахи – Звісно це образне формулювання скілів. Сюди входить : гарна пам'ять, логічне мислення та вміння робити висновки. А також неординарно мислити та знаходити виходи зі складних ситуацій. Фахівці, які не вміють пристосовуватися до екстремальних умов, уже нікому не потрібні.
  5. Найкращі програми пишуть команди - Існує стереотип нав’язаний багатьма голлівудськими фільмами, що геніальний програміст – це завжди соціопат та «псих-самітник». Проте це не так. Комунікація - це ключ до успіху у будь-якій сфері. По суті програмування це постійна комунікація чи то через мови програмування, чи то усне спілкування.

Якщо ж ви вже володієте хоча б трьома навичками з переліченого списку, то гайда до нас в ІТ-академію LOGOS! Тут ми допоможемо вам заповнити усі прогалини у ваших знаннях, обрати потрібний напрям та успішно працевлаштуватись.

Онлайн запис

Успіху вам, віри в себе та пам’ятайте: будь-яке навчання - це завжди інвестиція в себе. Час та гроші, які ви при цьому витратите, ніколи не пропадуть даремно.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

(067) 990-37-93

(032) 242-777-2

0 (800) 309-777

м.Львів, вул. І.Франка 61/каб.500

info.lgs.lviv@gmail.com

Skype: logos_lviv